akıllı kitaplar dergisi

Ne yapıyoruz?

Etkinlik pazarlaması

Çocukların aklında pozitif, neşeli, eğlenceli bir oyun arkadaşı olarak konumlanmak ister misiniz? Markanızın bilinirliğini geleneksel yöntemlerden farklı bir şekilde çocuklara ulaştırmak için size yenilikçi projeler öneriyoruz. Aynı projede pek çok çocuğa, onların ebeveyn ve öğretmenlerine ulaşarak, markanızı etkin bir biçimde, göze sokmadan tanıtıyoruz. Size de harika hedef kitle yorumlarıyla mutlu olmak, bütçenizi en etkili şekilde kullanmış olmanın rahatlığı, imaj ve tanıtımdaki başarınızın keyfini sürmek kalıyor.

 

Promosyon hizmetleri

Yetişkinlerin aksine çocuklar küçük şeylerle de mutlu olabilen, bu yönleriyle hem ebeveynlerini hem de çevresindekileri mutlu edebilen varlıklardır.

 

Sizinle birlikte yaratacağımız promosyon ürünlerinin, çocuk gelişimini bilimsel, estetik ve çağdaş değerlerle destekleyen, marka değerinizi yansıtan ve bunu çocuklara eğlenceli zaman geçirterek sağlayan özgün işler olması gerektiğini düşünüyoruz.

 

Multimedya
İnteraktif CD / DVD
– Çalışmalarınızı sadece basılı materyallere mahkum etmeyin! İşlerinizi (etkinlik, promosyon, tanıtım bülteni, reklam/tanıtım filmi vb.) farklı formatlarda hedef kitlenize iletiyoruz.

Web tasarımı - Yeni ürün ve kampanyalarınız için hazırlanmış yaratıcı internet çözümleri

Ayrıca:

İlan tasarımı

Banner tasarımı

 

Prodüksiyon

TV Programı ve TV Reklam filmi

Tanıtım Filmi

3D Animasyon

Profesyonel Fotoğraf hizmetleri

 

Kütüphane oluşturma

Firmanızın sosyal sorumluluk misyonuyla oluşturacağı bir çocuk kütüphanesinin tüm aşamalarını (içerik oluşturma, satın alma, tasarım, kurulum ve denetim) sizin için yürütüyoruz. Çocukların okuma serüvenini destekleyecek çeşitlilikte bir kütüphane ile markanız adına kalıcı ve uzun vadeli bir yatırım yapmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Kişiye Özel İşler

Çocuğunuzun hayatının küçük bir dönemini kapsayan özel bir öykücük ya da doğumgünü için sevimli detayları içeren, misafirlerine hediye edeceği küçük hatıralar gibi özgün önerilerden oluşan bir "anı paketi" hazırlıyoruz.Sayfamız Yayına Başladı

Haberler
 
Next

Çocuk Atölyesi ™ Tüm Hakları Saklıdır